"Pod Kopułą" Sezon 3 (2015 - Serial) [DVD]


Trzeci i na szczęście ostatni sezon serialu, bazującego na powieści Kinga o takim samym tytule. Produkcja, nie mająca nic wspólnego z pierwowzorem. Nie dość że serial poniżej krytyki, to bez zakończenia. To, co spożywali twórcy, pisząc scenariusz, godne polecenia, a sam serial nie wart oglądania. Ten sezon, tak jak i poprzednie liczy sobie 13 odcinków.
Jest to brytyjskie wydanie filmu, niestety bez polskiej wersji językowej. Obraz panoramiczny, a dźwięk przestrzenny. Znośna grafika okładkowa i ubogie nadruki na płytach. Cały sezon mieści się na 4 płytach, zamkniętych w plastikowym opakowaniu.
Ten sezon serialu nigdy nie ukazał się w polskiej wersji językowej, na żadnym nośniku, ale był emitowany z lektorem, w jednej ze stacji TV.


Opis:

Adaptacja powieści Stephena Kinga. Małe miasteczko, Chester's Mill, zostaje w niewytłumaczalny sposób odcięte od świata przez pole siłowe.

Tytuł oryginalny: Under the Dome
Rok premiery: 2015
Reżyseria: Jack Bender i inni
Scenariusz: Adam Stein i inni

Region: 2
Liczba płyt: 4
Czas trwania: 524 min.
Obraz: 16:9
Wersja PL: Brak


Filmy powiązane z tą pozycją: ▼▲
Książka powiązana z tą pozycją: ▼▲

2 komentarze:

  1. Otóż pierwszy sezon zostanie u nas wydany, link do strony empiku: http://www.empik.com/pod-kopula-sezon-1-vaughan-brian-k,p1117973807,film-p

    OdpowiedzUsuń
  2. Wiem, mam i już podmieniłem post na blogu KLIK, ale wielkie dzięki za uwagę.
    Dodatkowo, zmieniłem końcówkę opisu tego sezonu i jest bardziej precyzyjnie.

    OdpowiedzUsuń