"Komórka" (2016 - Film) [DVD]


Ekranizacja powieści Kinga, ukazała się pod tym samym tytułem co pierwowzór. Film dostał się do szerokiej dystrybucji po czasie i w wielkich bólach. Takie też powoduje jego oglądanie i szkodą wielką dla książki jest to, że się ukazał. Boli zarówno scenariusz, jak i realizacja, oraz gra aktorska.
Jest to rodzime wydanie filmu. Posiada ono panoramiczny obraz, dźwięk przestrzenny, a polska wersja językowa to zarówno lektor, jak i napisy. Płyta umieszczona w opakowaniu książeczkowym. Nie drażniąca oka okładka i identyczny nadruk na płycie.


Opis:

Clay Ridell (John Cusack) podpisał właśnie ekskluzywny kontrakt wydawniczy. Przed powrotem do ukochanej żony i syna zamierzał jeszcze zakupić dla nich drobne upominki. Jego plany legły jednak w gruzach w ciągu kilkudziesięciu sekund. Najpierw całe miasto rozbrzmiało kanonadą dzwoniących wokół telefonów, a chwilę później ich użytkownicy usłyszeli sygnał, który zmienił ich w krwiożercze zombie. Clay musi zrobić wszystko, by ujść z życiem i zdążyć do domu przed urodzinami syna, który tego dnia ma otrzymać swój pierwszy, wymarzony smartfon.

Tytuł oryginalny: Cell
Rok premiery: 2016
Reżyseria: Tod Williams
Scenariusz: Adam Alleca, Stephen King

Region: 2
Liczba płyt: 1
Czas trwania: 93 min.
Obraz: 16:9
Wersja PL: Lektor, Napisy


Książka powiązana z tą pozycją: ▼▲
Audiobook powiązany z tą pozycją: ▼▲

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz