Komiksy z cyklu "Mroczna Wieża"


W Stanach, komiksy początkowo ukazują się w formie zeszytów, następnie w wydaniu zbiorczym, a jeśli tytuł jest poczytny, w formie omnibusa.
U nas wydawca zrezygnował z cyklicznych wydań zeszytowych i poprzestał na albumowych - zbiorczych. O wydaniach w formie omnibusa można zapomnieć.

Trzeba przyznać, że pomimo braku obwolut jak w oryginalnych wydaniach zza Oceanu, sposób wydania oraz treść niczym nie ustępuje tamtejszym publikacjom.
Do dzisiaj ukazały się wszystkie, z pięciu albumów w ramach pierwszej serii - "Mroczna Wieża", oraz następne pięć z kolejnej - "Narodziny Rewolwerowca", przy zapowiedzi następnych tomów z cyklu. Biorąc dodatkowo pod uwagę fakt, że wydawca nie para się na co dzień takimi publikacjami, to wyglądają imponująco, a i cena nie odstrasza swoją wysokością.
Zniechęcić może natomiast tempo, w jakim ukazują się kolejne tomy, w ramach tej serii wydawniczej. W Stanach ukazały się już komiksy z końcówki trzeciego cyklu, pod tytułem "Powołanie Trójki", a u nas wydawca kończy poprzedni.

SERIA NA DZIEŃ DZISIEJSZY NIE JEST ZAKOŃCZONA I MOŻLIWE ŻE POJAWIĄ SIĘ KOLEJNE TYTUŁY!


Na dzień dzisiejszy seria wydawnicza prezentuje się tak:
Zawartość Serii: ▼▲Brak komentarzy:

Prześlij komentarz