"Mgła" (2007 - Film) [DVD]


Pomimo, że ekranizacja opowiadania "Mgła", ze zbioru "Szkieletowa Załoga", nie jest najlepszym filmem jaki nakręcił Darabont, to i tak to co wydobył z tekstu źródłowego imponuje.
Jest to też jedna z najlepiej wydanych na naszym rynku ekranizacji Kinga, ponieważ doczekała się dwupłytowego wydania, z czarno-białą wersją reżyserską.
Do wyboru polska wersja zarówno w postaci napisów jak i lektora, oraz przestrzenny dźwięk i panoramiczny obraz. Całość zapakowana w pudełko, oraz etui, z grafiką użytą na plakacie filmowym.


Opis:

David Drayton i jego synek Billy znaleźli się w licznej grupie mieszkańców miasteczka, którzy zostali uwięzieni w supermarkecie z powodu tajemniczej mgły. David jako pierwszy orientuje się, że w oparach czai się coś zabójczego, przerażającego; jakieś istoty nie z tego świata. Lecz tak naprawdę to nie mgła stanowi największe zagrożenie… Ludzka natura w obliczu paniki jest nieprzewidywalna i David zaczyna się zastanawiać, co tak naprawdę przeraża go bardziej: potwory, czy uwięzieni...

Tytuł oryginalny: The Mist
Rok premiery: 2007
Reżyseria: Frank Darabont
Scenariusz: Frank Darabont

Region: 2
Liczba płyt: 2
Czas trwania: 126 min.
Obraz: 16:9
Wersja PL: Lektor, Napisy


Książka powiązana z tą pozycją: ▼▲
Audiobook powiązany z tą pozycją: ▼▲

2011


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz