"Haven" Sezon 5 vol. 2 (2015 - Serial) [DVD]


Teoretycznie jest to szósty, finałowy sezon serialu, bazującego na powieści Kinga "Colorado Kid". W praktyce druga część piątego, bo twórcy, zdecydowali się na podwojenie odcinków tego, względem poprzednich sezonów i podzielenie całości na pół, wyraźnie zaznaczając ten podział. Słaba produkcja, nie mająca praktycznie nic wspólnego z książką na którą powołują się twórcy. Finalna połowa sezonu, tak jak każdy z wcześniejszych czterech, zamyka się w 13 odcinkach, które wieńczą całą historię.
Jest to brytyjskie wydanie filmu, bez naszej wersji językowej. Obraz panoramiczny, a dźwięk przestrzenny. Odrobinę inny styl szaty graficznej, okładki i płyt, w porównaniu z poprzednimi sezonami. Cały sezon mieści się na 4 płytach, zamkniętych w plastikowym opakowaniu.
Serial nigdy nie ukazał się w polskiej wersji językowej, na żadnym nośniku, ale był emitowany z lektorem, w jednej ze stacji TV.


Opis:

Adaptacja książki Stephena Kinga. Agentka FBI Audrey Parker trafia do dziwnego miasteczka Haven. Odkrywa, że jego mieszkańcy posiadają niezwykłe zdolności.

Tytuł oryginalny: Haven
Rok premiery: 2015
Reżyseria: Adam Kane i inni
Scenariusz: Sam Ernst & Jim Dunn i inni

Region: 2
Liczba płyt: 4
Czas trwania: 535 min.
Obraz: 16:9
Wersja PL: Brak


Filmy powiązane z tą pozycją: ▼▲
Książka powiązana z tą pozycją: ▼▲

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz