"Lśnienie" (2016 - Prószyński i S-ka) [Audiobook] - Stephen King


Kapitalne słuchowisko, zrealizowane na najwyższym poziomie. Rewelacyjny lektor i świetne kreacje aktorów, z doskonałymi efektami dźwiękowymi.
Wszystko to umieszczone na dwóch płytach, opakowanych w kartonowe etui. Całość okraszona klimatyczną grafiką okładkową. Jak do teraz najlepszy audiobook prozy Kinga po polsku, i najlepiej wydany.


Z okładki:

Jack Torrance, były nauczyciel, a obecnie poszukujący weny pisarz, otrzymuje pracę dozorcy w opuszczonym na okres zimowy górskim hotelu Panorama. Kiedy burze śnieżne odcinają od świata rodzinę Torrance’ów, obdarzony telepatycznymi zdolnościami Danny, pięcioletni syn Jacka, odkrywa, że hotel jest nawiedzony, a duchy powoli doprowadzają jego ojca do obłędu. Sytuacja staje się coraz bardziej napięta, aż pewnego dnia mężczyzna przestaje nad sobą panować...
W 1980 roku Stanley Kubrick podjął się ekranizacji „Lśnienia”, główną rolę w filmie zagrał demoniczny Jack Nicholson. W 1997 roku Stephen King, który zarzucał Kubrickowi ominięcie wielu istotnych faktów z książki, zrealizował miniserial telewizyjny na podstawie własnej powieści i scenariusza.

Tytuł oryginału: The Shining
Rok wydania: 2016
Wydawca: Prószyński i S-ka
Tłumaczenie: Zofia Zinserling
Czyta: Krzysztof Gosztyła
Format: MP3
Wydanie: Plik do pobrania, CD
Czas trwania: 21:10 h
ISBN: 978-83-8097-469-2
Cena: 49,90

Wszystkie polskie wydania książkowe tej pozycji: ▼▲
Filmy powiązane z tą pozycją: ▼▲

2 komentarze:

  1. Cena odstrasza.

    OdpowiedzUsuń
  2. Cena okładkowa, a cena zakupu, to są zawsze dwie różne historie, wystarczy odrobina chęci.
    W tym wypadku to nawet okładkowa jest warta wydania, bo poziom realizacji jest wysoki.

    OdpowiedzUsuń