"Locke & Key: Wskazówki" (2016 - Taurus) [Komiks]


Piąty tom komiksu "Locke & Key", którego współtwórcą jest Joe Hill, to kontynuacja historii z poprzednich. Ten, zawiera treść publikowaną wcześniej w oryginale, w formie sześciu zeszytów.
Na naszym rynku, ukazało się wyłącznie to zbiorcze wydanie. Niestety w porównaniu z oryginalnym, komiks stracił twardą oprawę.


Z okładki:

Tyler i Kinsey Locke nie zdają sobie sprawy z tego, że ich niedawno uśmiercony wróg - Lucas "Dodge" Caravaggio - przejął ciało ich młodszego braciszka Bode'a. Dzięki nieograniczonemu dostępowi do Keyhaouse poszukiwania przez Dodge'a Klucza Omega, by otworzyć Czarne Drzwi, są niemal zakończone. Lecz Tyler oraz Kinsey weszli właśnie w posiadanie innego wyjątkowego klucza który może wyjawić wszystkie sekrety Keyhouse, otwierając przed nimi drzwi do przeszłości. Nadszedł czas, by rodzina Lockey'ow zmierzyła się ze swoim dziedzictwem i mrokiem czyhającym za progiem Czarnych Drzwi. Jeśli nie wyciągną nauki z błędów swoich przodków, będą niechybnie skazani na ich powtórzenie... a czas ucieka.

Tytuł oryginału: Locke & Key, vol. 5: Clockworks
Rok premiery oryginału: 2012
Rok premiery w Polsce: 2016

Numer wydania w Polsce: I
Rok wydania: 2016
Wydawca: Taurus
Tłumaczenie: Jakub Pietrasik
Ilustracja na okładce: Gabriel Rodriguez
Liczba stron: 160
Oprawa: Miękka
Format: 170mm x 260mm
ISBN: 978-83-64360-79-4
Cena: 67,00


Komiksy powiązane z tą pozycją: ▼▲
Kolorowanka powiązana z tą pozycją: ▼▲

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz