"Koniec Warty" (2016 - Albatros) [Audiobook] - Stephen King


Wersja audio powieści "Koniec Warty", ukazała się jedynie jako plik do ściągnięcia. Niestety w porównaniu do poprzednich części trylogii o Bilu Hodgesie, wydanych w wersji audio, wydawca nie zdecydował się na dystrybucję w formie CD. Jest to jednak pełne wydanie do nabycia w sklepach internetowych.

Lektorem, tak jak w przypadku poprzednich książek w ramach tej trylogii jest Jan Peszek.

Z okładki:

Brady Hartsfield, zabójca odpowiedzialny za masakrę w „Panu Mercedesie”, znajduje się w stanie wegetatywnym w Klinice Traumatycznych Uszkodzeń Mózgu. Zakończenie drugiego tomu trylogii sugeruje jednak, że w pokoju 217 przebudziło się coś złego –zabójca nie tylko odzyskał świadomość, lecz także zyskał nowe, śmiertelne moce, które pozwolą mu siać niewyobrażalne spustoszenie bez opuszczania szpitalnego pokoju. Emerytowany detektyw Bill Hodges i wspierająca go Holly Gibney, którzy nadal prowadzą agencję detektywistyczną, zostają wciągnięci w najbardziej niebezpieczne ze swoich dotychczasowych dochodzeń, bowiem Brady Hartsfield powraca i planuje zemstę nie tylko na Billu Hodgesie i jego bliskich, ale na całym mieście.

Tytuł oryginału: END OF WATCH
Rok wydania: 2016
Wydawca: Albatros
Tłumaczenie: Rafał Lisowski
Czyta: Jan Peszek
Format: MP3
Wydanie: Plik do pobrania
Czas trwania: 13:38 h
ISBN: 978-83-7985-433-2
Cena: 42,90

Wszystkie polskie wydania książkowe tej pozycji: ▼▲

2 komentarze:

  1. Ciekawe czy kiedys pojawi sie na cd.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wątpię. Pliki nie mieszczą się na jednym CD. Podobnie jak z pozycjami z Prósa, to co ma więcej niż 700 MB nie pojawiło się na CD.

    OdpowiedzUsuń