Post Zastępczy

Idąc z duchem czasu, który zabija małe rozdzielczości, troszkę rozjechałem szerokość bloga i powiększyłem wielkość zdjęć. Dodałem wreszcie listę wszystkich wydań, wprawdzie jest ona w trakcie uzupełniania, no i pojęcia nie mam jak poskromić sortowanie wedle roku, ale mimo wszystko przyda się do nawigacji po blogu, bo wykaz serii wydawniczych, czy chronologiczny spis wydań na blogu, to już tylko gadżety nic nie wnoszące do treści bloga, ale dla mnie czasem ważne. Ponieważ lista wszystkich wydań danej pozycji przy książkach mających ich sporo ciągnęła się za bardzo, to zmieniłem jej orientację na poziomą.
Wszystko jeszcze może pływać do jutra, ale ma się ku końcowi.
Wraca do łask, więc pojawi się na nowo lista obserwatorów, choć chyba nikogo już na niej nie ma.
Nad licznikiem który się pojawił nie wiedzieć kiedy i skąd w opcjach bloga wciąż się zastanawiam, bo to nie konkurs żeby coś liczyć.
Na pewno pojawi się lista linków, tylko jakoś tak z czasem do zrobienia buttonów jestem na bakier.

Z racji tego, że pracochłonne jest dodawanie kolejnych książek, to nie będą się pojawiały szybciej niż teraz, gdzie i tak staram się wrzucać regularnie.
Wydania zachodnie, nie pojawią się, bo takie było założenie od początku, tylko ciągle nie wiem co z filmami, bo ponad połowa jest bez PL.
Za to wrzucę jednak audiobooki, choć z początku nastawiałem się na tym blogu tylko na papierowe wydania i kolejne książki powiązane z Kingiem, czyli zawierające jego teksty, nawet jeśli to tylko wstęp.

3 komentarze:

 1. Proponuje Ci nie umieszczać licznika odwiedzin bo i tak nikt nie zwraca na niego uwagi (bo niby czemu ma to kogoś obchodzić).
  Masz coraz więcej gadżetów z etykietami. Nie myślałeś przypadkiem o umieszczeniu bocznego paska po obu stronach?
  I jeszcze jedna mała prywatna uwaga. Z chęcią bym zobaczył inne tło bo te jest okrutne ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli chcesz to dodaj sobie podstrony zamiast tworzyć za dużą liczbę etykiet,lepiej to wygląda, tak jak u mnie :) (to taka moja mała rada)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszelkie rady jak najbardziej wskazane.
  Odpada menu w dwóch paskach, bo nie chcę robić jeszcze szerszej strony, albo zrobić je kosztem szerokości postu.
  Zasugerowałem się Duddem i zrobiłem jednolite tło dla postów i menu.
  Więcej etykiet nie będzie, bo już zrobiłem wszystkie jakie chciałem.
  Kapkę zmniejszyłem czcionkę w sidebar to optycznie stał się krótszy, o kilkadziesiąt px.

  Pływus podstrony już mam, jedynie co mogę rozwazyć jak u Ciebie to menu nad postami jeszcze. Dziś się pobawię i zobaczę co z tego wyjdzie. Zawsze można wrócić do punktu wyjścia jak coś:)

  OdpowiedzUsuń