"22.11.63" (2016 - Miniserial) [DVD]


Pierwsza od dobrych kilku lat udana ekranizacja prozy Kinga, to miniserial bazujący na powieści "Dallas '63". Trochę uproszczeń i pominięć, ale wyszło solidnie. Ogólny sens i duch książki został oddany w miarę wiernie.
Jest to brytyjskie wydanie tej produkcji, niestety bez polskiej wersji językowej. Obraz panoramiczny, a dźwięk przestrzenny. Klimatyczna grafika okładkowa i podobne nadruki na płytach. Cały miniserial mieści się na 2 płytach, zamkniętych w plastikowym opakowaniu, oraz dodatkowy kartonowym etui.
Ten miniserial nigdy nie ukazał się w polskiej wersji językowej, na żadnym nośniku, ale był emitowany z lektorem, w jednej ze stacji TV.


Opis:

Jake Epping, wiedząc o istnieniu portalu przenoszącego do 1960 roku, postanawia cofnąć się w czasie, by powstrzymać zabójstwo prezydenta Kennedy'ego.

Tytuł oryginalny: 11.22.63
Rok premiery: 2016
Reżyseria: Fred Toye, James Franco, James Kent, Kevin Macdonald, James Strong
Scenariusz: Bridget Carpenter, Quinton Peeples, Brian Nelson

Region: 2
Liczba płyt: 2
Czas trwania: 422 min.
Obraz: 16:9
Wersja PL: Brak


Książka powiązana z tą pozycją: ▼▲

3 komentarze:

 1. Tak sobie myślę że u nas to wszystko musi być inaczej. Carrie Palmy do dziś nie ma polskiego solidnego wydania, ale słaby remake ma BR.
  11.22.63 z tego roku ma lektora w TV i nie weszło u nas do dystrybucji na nośniku, a nawet udany to serial. Za to Komórka ma wydanie DVD z książeczką.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak by komorka była serialem to tez by lepiej wyszla tworcom.
  Ten serial fajny. Lepszy niż kopula.

  OdpowiedzUsuń
 3. Komórka tak zrealizowana, w żadnej formie by nie wyszła lepiej, a ten serial bije na głowę Pod Kopułą.

  OdpowiedzUsuń