"Kraina Wiecznego Szczęścia" (2001 - Film) [DVD]


Kapitalna adaptacja noweli "Mali ludzie w żółtych płaszczach", ale nie tylko jej, ze zbioru "Serca Atlantydów", ukazała się u nas pod tytułem "Kraina Wiecznego Szczęścia".
Wydanie filmu, posiada w pełni spolszczoną okładkę z klimatycznym zdjęciem, oraz nadrukiem na płycie. Przestrzenny dźwięk, w oryginalnym brzmieniu, opatrzony jest polskimi napisami, a obraz jest oczywiście panoramiczny.
Dobre wydanie, dobrego filmu. Dodatki niestety nie posiadają już polskiej wersji językowej.


Opis:

Histora rozpoczyna się w latach 60., w małym miasteczku w stanie Connecticut. To tutaj, wraz ze swoją owdowiałą matką, Elizabeth mieszka 11-letni Bobby Garfield. Życie ludzi zmienia się radykalnie, kiedy sąsiadem Bobby'ego staje się tajemniczy człowiek, Ted Brautigan. Bobby i Ted zaprzyjaźniają się ze sobą. Początkowo Ted wydaje się wszystkim trochę dziwny. Wrażenie to potęguje obsesja Teda, któremu wydaje się, że śledzi go "mały facet w żółtym kapeluszu". Ted prosi Bobby'ego, by ten miał na niego oko i wystrzegał się spotkań z nim. W 1999 roku dorosły już Bobby przyjeżdża do swojego rodzinnego miasta i oko w oko staje ze swoją przeszłością.

Tytuł oryginalny: Hearts in Atlantis
Rok premiery: 2001
Reżyseria: Scott Hicks
Scenariusz: William Goldman

Region: 2
Liczba płyt: 1
Czas trwania: 97 min.
Obraz: 16:9
Wersja PL: Napisy


Książka powiązana z tą pozycją: ▼▲

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz