"W Wysokiej Trawie" (2013 - Albatros) [Audiobook] - Stephen King, Joe Hill


Opowiadanie Kinga, napisane wspólnie z synem, które miało swoją premierę w naszym kraju w formie elektronicznej. Niestety wydawca zdecydował się na dystrybucję nagrania, wyłącznie jako plik do pobrania. Alternatywą jest wydanie jako e-book, przez co pozycja ta nie posiada swojej fizycznej publikacji. Jest to jednak w pełni komercyjne wydanie.


Z okładki:

Cal i Becky to kochające się rodzeństwo. Kiedy Becky zachodzi w ciążę na pierwszym roku studiów, brat decyduje się jej pomóc i odwieźć siostrę do rodziny w drugiej części Stanów.
Przejeżdżając przez Kansas słyszą wołanie o pomoc, które dobiega z przylegającego do szosy wielkiego pola traw. Zatrzymują się na parkingu przy kościele pod dziwnym wezwaniem „Czarnego Kamienia Odkupiciela”. W pobliżu nie ma nikogo, a dziecinny głos dobiega z niedaleka, więc decydują się wejść w trawy i wyprowadzić dziecko na bezpieczną drogę.
Jednakże pole zakłóca poczucie kierunku, powodując, że Becky i Cal gubią się w trawie. Spotkanie z ludźmi w niej żyjącymi będzie dla nich zabójcze.

Tytuł oryginału: In The Tall Grass
Rok wydania: 2013
Wydawca: Albatros
Tłumaczenie: Krzysztof Sokołowski
Czyta: Krzysztof Golobisz
Format: MP3
Wydanie: Plik do pobrania
Czas trwania: 1:57 h
ISBN: 978-83-7885-309-1
Cena: 9,90

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz