"Mroczna Wieża" z wydawnictwa "Albatros"- wydanie trzecie


Namiastką zapowiadanego, ekskluzywnego wydania "Mrocznej Wieży", jest wydanie w formie dwóch boxów, bo właśnie w ten sposób miało swoją premierę, trzecie wydanie sagi w naszym kraju. Sama estetyka i jakość tych boxów pozostawia wiele do życzenia. Na dokładkę później pojawiło się wznowienie I tomu sagi z drobnymi zmianami w kolorystyce okładki.

To wydanie posiada jedynie nowszą wersję "Rolanda", ale nowością jest wkomponowanie w całość powieści "Wiatr Przez Dziurkę Od Klucza", jako jej integralna część, w postaci kolejnego tomu.

Cała seria posiada miniatury fragmentów grafik okładkowych na grzbiecie, a na całość składa się dziewięć pozycji. Szata graficzna jest odmienna od innych publikacji Albatrosa, jednak wydawca kompletnie zignorował numerację tomów na oprawach, co ma zapewne związek z dołączeniem powieści "Wiatr Przez Dziurkę Od Klucza", któremu ciężko by było nadać jakiś numer. Jedynym pocieszeniem są, ładne grafiki okładkowe, autorstwa J. Kopalskiego.


Tak wygląda komplet całej sagi w trzecim wydaniu w naszym kraju:

Zawartość Serii: ▼▲6 komentarzy:

 1. Witam, mam pytanie, czemu pierwszy tom Roland jest w dwóch egzemplarzach? Zdjęcie przedstawia nowe i stare wydanie czy pierszy tom jest podzielony na dwie ksiazki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To jest to nowsze wydanie "Rolanda". Są dwie wersje okładkowe tej książki.

   Usuń
 2. Jak nazywa się ta seria? ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mam zielonego pojęcia. W taki sposób ukazała się z Kinga tylko MW.

  OdpowiedzUsuń
 4. chetnie odkupie pierwszy tom z tego wydania :)
  zbirex@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Są na Allegro i OLX. Ja swojej nie sprzedaję.

   Usuń