"Regulatorzy" (2016 - Albatros) [Książka] - Richard Bachman (Stephen King)


Kolejne wznowienie powieści, która ukazała się premierowo pod nazwiskiem Bachman, co zostało uwzględnione dopiskiem na okładce tego wydania. Posiada ono okładkę autorstwa Darka Kocurka i w pełni zachowuje cechy serii wydawniczej w jakiej się ukazało. Powieść jest luźno powiązana z "Desperacją", jednak tym razem wydawca zrezygnował z zabiegu połączenia grafik okładkowych obu tych powieści. Sama zawartość nie różni się niczym od poprzedniego wydania, z tego samego wydawnictwa. Zarówno format, jak i liczba stron jest identyczna.


Z okładki:

Powieść z Johnnym Marinville'em – bohaterem Desperacji
Wentworth w stanie Ohio. Typowe amerykańskie miasteczko, w którym wszyscy się znają, a jeden dzień nie różni się od drugiego. Aż do pewnego letniego popołudnia, gdy do Wentworth wkroczą siły zła. A wraz z nimi postacie i pojazdy z serialu telewizyjnego MotoGliny 2200, niosąc mieszkańcom śmierć.
Ale to dopiero początek.
Ocalałych czeka życie w świecie, w którym wszystko jest możliwe, nawet najstraszniejsze koszmary. A przed całkowitą zagładą miasteczko może ocalić tylko dziwnie dobrana trójka: autystyczny chłopiec, który kiedyś odwiedził miejscowość Desperacja, jego ciotka i starzejący się pisarz Johnny Marinville.


Dedykacja:

Z myślą o Jimie Thompsonie i Samie Peckinpahu - widmowych legendach

Tytuł oryginału: The Regulators
Rok premiery oryginału:
1996
Rok premiery w Polsce:
1997

Numer wydania w Polsce:
VII
Rok wydania:
2016
Wydawca:
Albatros
Tłumaczenie:
Piotr Jankowski
Ilustracja na okładce: Darek Kocurek
Liczba stron:
384
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Format: 140mm x 205mm
ISBN: 978-83-7885-903-1
Cena: 34,50

Wszystkie polskie wydania tej książki: ▼▲

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz