Pozycje z obwolutą z wydawnictwa "Świat Książki"


Pierwszą pozycją jaka się pojawiła, w tej serii wydawniczej była "Dolores Claiborne", w 1995 roku,  a później "Gra Geralda" i kolejne. Do 2000 roku, kiedy to ukazała się ostatnia książka Kinga w tej serii, czyli "Zielona Mila" wydawnictwo zaserwowało nam 9 pozycji. Wszystkie oprócz tej ostatniej były wydaniami na licencji Primy i w związku z tym te, które ukazały się podzielone pierwotnie na tomy, czyli "Marzenia i Koszmary" oraz "Sklepik z Marzeniami", posiadały identyczny podział. 

Całą serię wyróżnia twarda oprawa z białą obwolutą i małą grafiką wątpliwej urody na jej froncie, gdzie wyjątkiem są "Regulatorzy" i "Desperacja" których to grafiki tworzą jeden obrazek. Na grzbiecie każdej książki znajduje się jedynie nazwisko autora okraszone kolorowym paskiem, podobnie jak na froncie, innym dla każdej pozycji i logiem wydawnictwa, które wraz z pojawieniem się "Rose Madder" w 1998 roku uległo zmianie.

Na żadnej z książek nie ma informacji o numerze wydania, ponieważ są one wydaniami klubowymi i nie należy ich uwzględniać w numeracji wydań danych pozycji.


Tak prezentują się wszystkie pozycje jakie ukazały się w tej serii:

Zawartość Serii: ▼▲Brak komentarzy:

Prześlij komentarz