Pozycje w miękkiej oprawie z wydawnictwa "Prima"


Początkowo pojawiły się dwa wznowienia w miękkiej oprawie zbiorów opowiadań, czyli "Nocnej Zmiany" i "Marzeń I Koszmarów", przy czym ta druga pozycja została wznowiona w ten sposób połowicznie. Posiadały jednak miękką oprawę, a grafiki okładkowe były kopiami tych z pierwszych wydań w twardej oprawie.
Później Prima wydała tak jak w oryginale, czyli podzieloną na 6 części powieść "Zielona Mila", jednak już w innej szacie graficznej, odrobinę stylizowanej na wydania w twardej oprawie, jednak z inną czcionką i indywidualną grafiką okładkową dla każdego tomu.
Następnie ukazały się jedynie 3 wznowienia powieści, z bardzo jasnymi okładkami, które posiadały na froncie fragmenty grafik z obwolut pierwszych wydań. Jednak pozycje te posiadały właśnie miękkie oprawy i format identyczny jak wcześniejsze pozycje w takowej.

Te wszystkie książki składają się na komplet wydań w miękkiej oprawie, z tego wydawnictwa, który został zapoczątkowany przez ukazanie się "Nocnej Zmiany" w 1994 roku, a zakończony w 2000 wraz z publikacją "Strefy Śmierci" - która była jednocześnie ostatnim wydaniem pod takim tytułem.
Oprócz "Zielonej Mili" pozycje te są wznowieniami na naszym rynku, a wszystkie posiadają dokładnie opisane numery i lata wydań, oraz miękkie oprawy bez skrzydełek.


Cała seria prezentuje się tak:

Zawartość Serii: ▼▲Brak komentarzy:

Prześlij komentarz