"Joyland" (2013 - Prószyński i S-ka) [Książka] - Stephen King


Wznowienie powieści, w dużym formacie. Ze względu na rodzaj wydania, oprawa pozbawiona jest skrzydełek, a sama książka ma więcej stron niż pierwsze wydanie. Pomijając te detale jest to po prostu większa kopia premierowego wydania.


Z okładki:

Devin Jones, student college’u, zatrudnia się na okres wakacji w lunaparku, by zapomnieć o dziewczynie, która złamała mu serce. Tam jednak zmuszony jest zmierzyć się z czymś dużo straszniejszym: brutalnym morderstwem sprzed lat, losem umierającego dziecka i mrocznymi prawdami o życiu – i tym, co po nim następuje. Wszystko to sprawi, że jego świat już nigdy nie będzie taki sam...
Pasjonująca opowieść o miłości i stracie, o dorastaniu i starzeniu się – i o tych, którym nie dane jest doświadczyć ani jednego, ani drugiego, bo śmierć zabiera ich przedwcześnie.
Joyland to Stephen King w szczytowej pisarskiej formie, równie poruszający jak Zielona Mila czy Skazani na Shawshank. To jednocześnie kryminał, horror i słodko-gorzka powieść o dojrzewaniu, która poruszy serce nawet najbardziej cynicznego czytelnika.


Dedykacja:

Donaldowi Westlake'owi

Tytuł oryginału: Joyland
Rok premiery oryginału: 2013
Rok premiery w Polsce: 2013

Numer wydania w Polsce: Duże Litery
Rok wydania: 2013
Wydawca: Prószyński i S-ka
Tłumaczenie: Tomasz Wilusz
Ilustracja na okładce: Vincent Chong
Liczba stron: 374

Oprawa: Miękka
Format: 160mm x 235mm
ISBN: 978-83-7961-293-2
Cena: 41,00


Wszystkie polskie wydania tej książki: ▼▲
Audiobook: ▼▲

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz