"Mroczna Wieża IV: Czarnoksiężnik I Kryształ" (2003 - Świat Książki) [Książka] - Stephen King


Kolejny tom "Mrocznej Wieży", w jedynym wydaniu na naszym rynku, w twardej oprawie. Pierwsze wydanie posiada miękką okładkę, tak jak i wznowienie z poprawionymi błędami w tłumaczeniu, oraz grafikami okładkowymi autorstwa Darka Kocurka.


Z okładki:

Trójka przyjaciół wygrywa pojedynek na zagadki i uchodzi z z życiem z zastawionej pułapki. W konfrontacji z maszyną zwycięzcą zostaje młody Eddie. Bohaterowie docierają do Topiki we współczesnej Ameryce, zniszczonej i zdziesiątkowanej przez epidemię zabójczej grypy. Rolad decyduje się opowiedzieć współtowarzyszom o swojej młodości, o walce, po której stał się prawdziwym rewolwerowcem. Wspomina pierwszą wielką miłość - Susan Delgado. W jego historii pojawia się czarownica przechowująca tajemnicza kryształową kulę, dzięki której osoby obdarzone magicznymi zdolnościami mogą oglądać wydarzenia dziejące się z dala od nich.


Dedykacja:

Książka ta dedykowana jest Julie Eugley i Marshy DeFilippo. Prowadziły mi korespondencję, a większość tej korespondencji z ostatnich kilku lat dotyczyła rewolwerowca Rolanda z Gilead. W rzeczywistości to Julie i Marsha zagoniły mnie do komputera. Julie, zaganiałaś mnie energiczniej, więc twoje imię wymieniam jako pierwsze.

Tytuł oryginału: The Dark Tower IV: Wizard and Glass
Rok premiery oryginału: 1997
Rok premiery w Polsce: 2003

Numer wydania w Polsce: Klubowe
Rok wydania: 2003
Wydawca: Świat Książki
Tłumaczenie: Krzysztof Sokołowski
Ilustracja na okładce: Jacek Kopalski
Liczba stron: 815

Oprawa: Twarda
Format: 130mm x 205mm
ISBN: 83-7391-173-1
Cena: 49,90

Wszystkie polskie wydania tej książki: ▼▲
Książki powiązane z tą pozycją: ▼▲
Komiksy powiązane z tą pozycją: ▼▲
Film powiązany z tą pozycją: ▼▲

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz